Druga wizyta w Poznaniu

Okazja do mojej, a w zasadzie naszej - bo był ze mną Eryk Woelke – absolwent sierakowickiej gimbazy i Koła Symulacji Lotniczych – była jednak bardziej złożona. Michał ze współpracy z różnymi instytucjami planuje utworzenie w 30 polskich szkołach tzw. „Orlich gniazd” – czyli takich kółek okołolotniczych propagujących wiedzę i zaszczepiających bakcyla lotniczego wśród polskiej młodzieży. Michał chce to oprzeć na współpracy z samorządami, Aeroklubami czy instytucjami pokroju PAŻP. Służyć temu celowi ma także nagłośnienie medialne – stąd patronat LotniczejPolski.pl czy Polsatu – którego ekipa gościła w GearUp i skąd były relacje na żywo w porannym paśmie Polsatu w dzisiejszą sobotę.

Była okazja do pierwszej wymiany doświadczeń, to zarysowania planów, do pierwszych rozmów. Jak sprawy się rozwiną i potoczą – będę informował na bieżąco. Vatsim, IVAO czy szkolna piwnica – skoro o wspólną sprawę chodzi – jaka to różnica?

Galeria fotek – OBEJRZYJ.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This
Facebook - Lubię To: